image

O Spoločnosti

Spoločnosť Alexoo Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2013 s cieľom priniesť na Slovenský trh špičkové produkty a služby. Príliš malý trh je nezaujímavý pre veľkých svetových hráčov, a preto Slovensko doteraz obchádzali najmodernejšie riešenia.

Dali sme si za cieľ umožniť aj slovenským firmám, prístup k najmodernejším a najefektívnejším zariadeniam, technológiám a službám, ktoré prinášajú úspory.

Keďže žijeme v 21. storočí, ktoré nám prináša neuveriteľný rozmach v nových technológiách, je potrebné sa tomu prispôsobiť, v opačnom prípade, vás konkurencia predbehne. Preto prichádzame s optimalizáciou a digitalizáciou pracovných a výrobných procesov. Našim cieľom je pomôcť firmám optimalizovať pracovné procesy, tým zvýšiť ich efektivitu a znížiť náklady a straty. Plánovanie a riadenie výroby, rozšírenie efektívnosti procesov, ako aj zvýšenie prevádzkovej flexibility, predstavujú základné kroky k úspešnej digitalizácii, ktorá umožňuje v podniku automatizovať a optimalizovať jednotlivé procesy, týkajúce sa nielen výroby, logistiky, obchodu, skladovania, ale aj kontroly kvality, či údržby.

Ďalej prichádzame s telekomunikačným riešením 21. storočia, ktoré je ideálne pre spojenie do celého sveta za minimálne náklady. VOIP 3CX umožňuje prepájanie a nahrávanie hovorov, overenie zákazníka, webináre, videokonferencie, či chat. Pretože máme za cieľ poskytovať ucelené služby, stali sme sa SNOM silver partnerom, vďaka čomu máte možnosť si u nás vybrať a zakúpiť aj najmodernejšie VOIP telefóny. Keďže sme partnerom spoločnosti 3CX , naši špecialisti produkty nielen predávajú, ale aj vykonávajú inštaláciu a správu, nakoľko sú odborne certifikovaný „3CX Advanced Certified Engineer“.

Spoločnosť Alexoo Slovakia je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti IT. Poskytujeme od lokálnej správy počítačov a sietí, až po správu serverov. Svojim zákazníkom vykonávame monitoring 24/7, inventarizáciu, helpdesk, zálohovanie, upgrade, najmodernejšie prepojenie WIFI systému a staráme sa o bezpečnosť ich IT zariadení, pomocou legendárnej technológie ESET antivírus. Technici našej spoločnosti vykonávajú inštaláciu serverov, štruktúrovanú kabeláž, ako aj opravu alebo predaj nových, či repasovaných IT zariadení.

Spoločnosť Alexoo Slovakia je tiež poskytovateľom energeticky efektívnych riešení. Sme distribútorom regulátorov osvetlenia LEC, regulátorov celkovej spotreby ComEC a regulátorov motorov SinuMEC, ktoré slúžia na úsporu elektrickej energie a znižovanie nákladov, a taktiež distribútorom CKS/EKS zariadení, ktoré nielen zobrazujú aktuálnu a celkovú spotrebu, ale ju aj zaznamenávajú, kontrolujú a optimalizujú. Dokážu zaznamenávať elektrinu, plyn, teplotu, teplo, stlačený vzduch a vodu.